تبلیغات
هیات تیروکمان فارس - مطالب مرداد 1393
 
                                                        
آمار بازدید
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
به همت سازمان تربیت بدنی بسیج؛ رقابت های تیرو کمان قهرمانی کشوری بسیج جام اقتدار اسلامی از پنج شنبه به مدت دو روز در تهران برگزار شد.

همزمانی این رقابت های با حملات وحشیانه رژیم صهیمونیستی به غزه سبب شده تا این رقابت ها با عنوان گرامیداشت شهدای مظلوم غزه برگزار شد.

در این رقابت ها که به همت سازمان تربیت بدنی بسیج کشور برگزار شد ورزشکاران بسیجی از سراسر کشور در رشته ریکرو و کامپوند اقایان با هم رقابت کردند.

 در خاتمه مسابقات اقایان علی کشاورز در رشته کامپوند و محمد ابکار در رشته ریکرو   در جایگاه دوم ایستادند.

مربی اعزامی به این دوره از مسابقات اقای وحید کریمی اصل و سرپرستی اقای اکبرنژاد بودند.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
از ابتدای سال 92 فدراسیون تیراندازی با کمان تصمیم به ارتقا مربیان خود و پرورش مدرسان جدید به صورت حرفه ای نمود که در این راستا از مدرس بیناللمللی فدراسیون جهانی و سر مربی تیم مجارستان توماس بیل از کشور هلند دعوت به همکاری نمود که در ابتدای کار با فراخوان حدود 50 نفر از مربیان درجه 2 و 3 کشور که در پنج دوره ده روزه قرار گرفتند که پس از هر دوره ازمون هایی برگزار و نفرات قبول شده به دوره بعد راه پیدا کردند که در اسفند ماه پس از پایان دوره چهارم از نفرات باقی مانده خواسته شد طرح های تمرینی مرتبط با ورزش تیروکمان نوشته و به عنوان پایان نامه به فدراسیون ارائه نمایند.
ابتدا از استان فارس اقایان علی اصغر جوینده,محمد افشار و خانم ها فریده شمسی و شعله اخوت شرکت داشتند که در پایان اقای علی اصغر جوینده و سرکار خانم فریده شمسی به دعوت فدراسیون در تاریخ 93/5/15 به دفاع از طرح خود در فدراسیون حضور پیدا کردند.
شایان ذکر است نفراتی که طرح انها قبول گردد به عنوان مربی درجه 1 فدراسیون شناخته و مجوز ورود به مرحله پایانی که دوره تکمیلی تربیت مدرس می باشد راه پیدا خواهند کرد.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
هیات تیروکمان استان فارس در نظر دارد در مورخ 93/5/31 روز جمعه از ساعت 9 الی 12 کلاس بازاموزی داوران را در سالن اموزش هیات واقع در مجموعه ورزشی شهید ایت الله دستغیب شیراز برگزار نماید.
 لذا حضور کلیه داوران در این دوره الزامی می باشد و در صورت عدم حضور از فعالیت وی در سال 93 جلوگیری خواهد شد همچنین اسامی غائبین به فدراسیون اعلام میگردد و از ارتقا به درجات بالا تر جلوگیری میشود.

شرایط حضور در کلاس:
مبلغ 100 هزار ریال هزینه ورودی
به همراه داشتن کپی کارت یا گواهی موقت


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
به همت سازمان تربیت بدنی بسیج؛ رقابت های تیرو کمان قهرمانی کشوری بسیج جام اقتدار اسلامی از پنج شنبه به مدت دو روز در تهران برگزار خواهد شد.

همزمانی این رقابت های با حملات وحشیانه رژیم صهیمونیستی به غزه سبب شده تا این رقابت ها با عنوان گرامیداشت شهدای مظلوم غزه برگزار شود.

در این رقابت ها که به همت سازمان تربیت بدنی بسیج کشور برگزار می شود ورزشکاران بسیجی از سراسر کشور در رشته ریکرو و کامپوند اقایان با هم رقابت می کنند.

نفرات اعزامی از استان فارس در رده نوجوانان

اقایان علی کشاورز در رشته کامپوند و محمد ابکار در رشته ریکرو با مربیگری وحید کریمی اصل و سرپرستی اقای اکبرنژادنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 2 )    1   2