تبلیغات
هیات تیروکمان فارس - مطالب خرداد 1394
 
                                                        
آمار بازدید
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
رقابت های تیر و کمان بانوان و اقایان فارس با میزبانی هیات شهرستان شیرازبرگزار شد و قهرمانان در رشته های مختلف مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی هیات  در پایان این رقابت ها که در سه بخش انفرادی، تیمی ومیکس تیمی برگزار شد در ریکرو آقایان محمد فلاح (شیراز الف) قهر مان شد امین اعظمی (جهرم) در جای دوم ایستاد و محمدمهدی چشمه زنگی (شیراز الف) بر سکوی سوم ایستاد .
همچنین در کامپوند آقایان نیز فرید رزمی(شیراز الف) مدال طلا را از ان خود کرد فرهاد عسکری (شیراز الف) نقره گرفت و علی جوینده از شیراز ب به مدال برنز دست یافت. 
در ریکرو بانوان دنیا چمنی از شیراز الف قهر مان شد سارا بنیانی از شیراز ب نایب قهر مان شد و سارا امیدی از شیراز الف عنوان سومی را به خود اختصاص داد.
در کامپوند بانوان هم زهرا مرادیان از جهرم عنوان نخست را به خود اختصاص داد شمیمه اسماعیلی از شیراز الف بر سکوی دوم ایستاد و هانیه سلطانی از شیراز ب هم سوم شد. 
در نتیجه تیمی ریکرو اقایان تیم های مرودشت ، گراش و جهرم به ترتیب اول تا سوم شدند و در کامپوند هم شیراز ب بر سکوی قهر مانی ایستاد و شیراز الف دوم شد. 
همچنین در نتیجه تیمی ریکرو بانوان ، شیراز الف و ب اول و دوم شدند و در کامپوند بانوان شیراز 
بر سکوی نخست ایستاد.
درمسابقات ترکیبی تیمی در رشته ریکرو شیراز الف اول شد و تیم های شیراز ب و مرودشت هم دوم و سوم شدند و در کامپوند شیراز الف به مقام قهر مانی رسید و جهرم و مرودشت به ترتیب نایب قهر مان و سوم شدند 
50 
 کمان دار با عنوان یادواره شهدای ورزشکار از شهرستان های شیراز، مرودشت ،جهرم، گراش و ارسنجان در زمین اختصاصی تیروکمان مجموعه ورزشی شهید آیت الله دستغیب شیراز با هم به رقابت پرداختند که در مجموع مدالها شیراز اول جهرم دوم و مرودشت سوم شد .
در پایان آقای مهدی پران رییس هیات استان از آقای علی اصغر جوینده رییس هیات شهرستان شیراز و سرکار خانم فریده شمسی مسئول کمیته داوران  و تمامی کسانی که در برگزاری خوب این مسابقه همکاری داشتند تقدیر و تشکر نمود و این مسابقه را یکی از بهترین مسابقات قهرمانی استان فارس دانسته و از همدلی و همکاری تمام کمانداران استان فارس ابراز خوشنودی نمودند .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
به اطلاع می رساند روز جمعه مورخ 1394.03.22 مسابقه قهرمانی استان تحت عنوان جام شهدای ورزشکار شهرستان شیراز

در دو رشته کامپوند و ریکرو در مسافت 30 متر برگزار میشود. علاقه مندان برای شرکت در مسابقه میتوانند تا پایان وقت اداری

روز چهار شنبه مورخ 1394.03.20 به دفتر هیات تیروکمان واقع در مجموعه ورزشی شهید دستغیب شیراز مراجعه نمایند.

 

شرایط شرکت در مسابقه

1.داشتن لباس ورزشی مناسب و رعایت شئونات اسلامی

2. داشتا تجهیزات مناسب، کمان شخصی و حداقل 3 تیر هم شکل

3.داشتن معرفی نامه از هیات مربوطه

4.همه شرکت کنندگان باید بیمه ورزشی سال 94 را به همراه داشته باشند

5.مسابقات طبق قوانین فدراسیون جهانی برگزار میگردد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :