تبلیغات
هیات تیروکمان فارس - مطالب تیر 1395
 
                                                        
آمار بازدید
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
به گزارش  دبیر هیات استان دونفر از کمانداران کامپوند نوچوانان فارس با همراهی و مربیگری آقای علی اصغر جوینده در مسابقات آزادقهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی که در روز 22 تیرماه در سایت تیروکمان آزادی تهران برگزار شد شرکت نمودند که بعد از مرحله مقدماتی هر دو کماندار استان وارد مرحله حذفی شدند و علی کشاورزی در دیدار خود با کمانداری از استان تهران بازی را واگذار و از دور مسابقات با رتبه پنجم کنار رفت و علی زارع دیگر کماندار فارس در دور اول و دوم کمانداران استان زنجان را پشت سر گذاشت و در رده بندی بازی را به امیرمحمد آدینه وند از تهران واگذار کرد و برای کسب مقام سومی به مصاف حریفی از استان قزوین رفت و با غلبه بر آن توانست مقام سومی را از آن خود نماید .شایان ذکر است که سه نفر اول این مسابقات به اردوی تیم ملی نیز دعوت شدند . در اینجا جا دارد از آقای مهدی پران رییس هیات استان بخاطر حمایت هایشان تشکر کرد .




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :




به استحضار می رساند این هیات جهت برگزاری لیگ سال 95 از تاریخ 1/5/95 با شرایط ذیل از تیمهای استان تا تاریخ 27/4/95 ثبت نام بعمل آمده و در 29/4/95 قرعه کشی می گردد . . لذا خواهشمند است جهت معرفی تیمه های آن شهرستان تا تاریخ مورد نظر اقدام نمایید .

1.       تیمها می توانند به صورت میکس آقا وخانم کامپوند ویا آقا وخانم ریکرو باشند .

2.       هر تیم حداقل شامل 3 نفر وحداکثر 4 نفرکماندار می باشد .

3.       مبلغ ورودی هر تیم مبلغ 2/000/000ریال می باشد .

4.       تعدادهفته ها و تاریخ برگزاری بنا به تعدادتیم های ثبت نامی اعلام می گردد اولین هفته دور رفت تاریخ 1/5/95 می باشد .

5.       مسابقات طبق قوانین فدراسیون جهانی و ایران برگزار می گردد .

6.       مسافت مسابقه 30 متر می باشد .

7.       داشتن بیمه ورزشی الزامیست .

8.       کمانداران بایستی اسم خود را پشت لباس بنویسند و حتی المقدور با لباس متحدالشکل باشند .





نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :




به استحضار می رساند این هیات در نظر دارد روز جمعه 95/4/25 راس ساعت 8 صبح در سایت تیراندازی با کمان استان واقع در مجموعه ورزشی شهید دستغیب شیراز یک دوره مسابقه قهرمانی استان و انتخابی تیم استان مسافت 70 متر ریکرو و50 متر کامپوند با شرایط ذیل برگزار نماید . مراتب جهت اطلاع و هرگونه بهره برداری خدمتتان ارسال می گردد .

1.       مسابقه طبق قوانین فدراسیون جهانی برگزار می گردد .

2.       مسابقه قهرمانی استان به صورت دو دور مقدماتی و سپس حذفی انفرادی ، تیمی و میکس برگزار می گردد .

3.       به ازاء هر یک میلیلون نفر جمعیت شهرستان یک تیم شامل حداکثر 4 نفر می تواند باشد .

4.       داشتن بیمه ورزشی اجباریست و قبل از مسابقه کارت بیمه بایستی به مسئول ثبت نام ارائه گردد در غیر اینصورت از ورود کماندار به مسابقه جلوگیری می گردد .

5.       تمام کمانداران بایستی پوشش یکسان تیمی با درج اسامی در پشت لباس باشند و شئونات اسلامی را رعایت نمایند .

6.       جهت اعتراض قبل از شروع دور بعد بایستی به صورت کتبی همراه با500/000ریال به هیات ژوری تسلیم نمایند و در صورتی که اعتراض درست تشخیص داده شد مبلغ دریافتی عودت داده خواهد شد .

7.       تمام شرکت کنندگان چه به صورت تیمی و یا انفرادی بایستی حداکثر تا تاریخ 23/4/95 با نامه از هیات شهرستان مربوطه ثبت نام نمایند .

8.       مسابقه رکوردگیری به صورت دو دور کوالی می باشد وجهت نفراتی که جزء تیم شهرستان نمی باشند ولی در مسابقه رکورد گیری استانی شرکت می کنند مبلغ 000/500 ریال ورودی در نظر گرفته شده است .

9.       سه نفر برتر دور مقدماتی همراه با سه نفر دور حذفی انفرادی به تیم استان دعوت می گردند که تیم نهایی با نظر کمیته فنی جهت اعزام به مسابقات کشور اعلام می گردد .

10.   در صورتی که کماندران انتخابی تیم استان به دلایل غیر موجه از همراهی تیم استان خودداری کنند به کمیته انظباطی معرفی و جریمه می گردند .  





نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :








نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :